Vážení a milí rodiče, jelikož mám děti rád a ony mě😃, rozhodl jsem se zorganizovat lyžařský kroužek pro pokročilé. Jednu skupinu budou tvořit děti od 6-9 let a druhá skupina bude od 10-14 let. Každá skupina bude tvořena z maximálně 6 dětí, abychom mohli efektivně děti zdokonalovat v lyžařském výcviku. Lyžařský kroužek bude od Ledna do konce Března, pokud bude sníh😃.

Výcvik bude probíhat přes týden v lyžařském areálu Chotouň, vždy v úterý a čtvrtek od 16:00 do 18:00, a jedenkrát za 14 dní v lichém týdnu, bychom vyrazili, na větší kopce po ČR (Liberec, Tanvaldský Špičák, Harrachov, atd.). Ideální je neděle, kdy na sjezdovkách již není tolik lidí😃. Ráno vyrazíme okolo 7:00, v závislosti na vzdálenosti sjezdovky, a návrat bude okolo 18:00. Předání a převzetí dětí proběhne vždy u Týnecké školy. Doprava, na větší kopce, je zajištěna.

Cena na osobu v lyžařském kroužku vedeném na Chotouni/měsíc – 1600,-Kč + jízdy (Sraz bude vždy u hlavní pokladny lyžařského areálu)

Cena za jeden den lyžování na velkém kopci pro osobu je – 600,-Kč + celodenní skipas (V ceně je zahrnuta doprava a celodenní výcvik) Jídlo a pití si řeší každý sám.

Přihlašovat se můžete přes webové stránky lyzovanichotoun.cz, kde naleznete i přihlašovací formulář a další informace. Věřím, že se nám s Vaší pomocí podaří kroužek naplnit a v příštím roce i rozšířit😃.

Přihlašovací formulář

Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný vstup