Milí lyžaři, sraz bude vždy v dětském areálu u pokladního automatu, kde si zakoupíte lístek pro vstup. Pokud bude dítě již zdatnější, přesuneme se na velký vlek. Pro začátečníky bych doporučoval na velkém vleku zakoupit bodovou permici než hodinovou. Co bod, to jedna jízda a permice platí i v dalších dnech, dokud se nevyjezdí. Je to výhodnější a levnější. Odkaz na ceník jízdného v areálu najdete zde https://www.vlekychotoun.cz/vvvcenik.htm.

Výuka trvá 50 minut a podle mích zkušeností se dítě naučí základy okolo páté lekce. Poté se přesouváme na hlavní vlek, kde zlepšujeme techniku. Je dobré vzít dětem na výuku prstové rukavice a to proto, aby mohli lépe uchopit pomůcky, které jim pomůžou ve zlepšování se. Helma je povinná a začátečníci nepoužívají hůlky. Ty se použijí v případě, že dítě již zvládá základní paralelní smýkaný oblouk. Lyžuje se za každého počasí.

Platbu můžete poukázat buď na účet č.ú. 183336331/0300, nebo v hotovosti na místě.

Lyže si můžete zapůjčit přímo v areálu. Je lepší v tomto případě přijít min. o 20 minut dříve, abyste měli čas si lyže vyzkoušet a přijít v čas na výukuJ. Odkaz na půjčovnu naleznete zde https://www.vlekychotoun.cz/cenikpujcovna.pdf. Pokud hodláte s dítětem jezdit pak častěji na lyže, je dobré si je půjčit na celý rok např. v Happy sportu, kde Vás vyjde půjčovné mnohem levněji.

Pokud jste si rezervovali hodinu a víte, že z vážných důvodů nemůžete přijet, prosím, abyste mi tuto skutečnost oznámili dopředu. Mohu nabídnout místo jinému zájemci atd. Věřím, že k tomu bude docházet minimálněJ.

Pokud jsem na něco zapomněl, tak mi napište nebo rovnou zavolejte. 😃

Těším se na Vás

Petr